Мероприятия

Науково-практичний семінар у м.Южне

Автор: Администратор вкл. . Опубликовано в Мероприятия

4 червня 2013 р. на базі Авторської школи М. Гузика у місті Южне Одеської області для учнів та вчителів відбувся науково-практичний семінар «Еволюція світогляду сучасної людини» та виставка картин відомого херсонського художника Валерія Моругіна.

Салата Оксана, доктор історичних наук запропонувала учням та вчителям розглянути цивілізаційний розвиток людства, і в його контексті еволюцію світогляду людини, розвиток її творчого потенціалу. Важливим аспектом обговорення стало питання творчого потенціалу людства та кожної людини, зокрема, його ролі в еволюції свідомості сучасної молоді. Тема викликала багато питань, тому семінар закінчився цікавою дискусією.

У цей же день учнів та вчителів школи було запрошено відвідати виставку відомого українського художника Валерія Моругіна. Під час презентації картин було представлено особливий погляд автора на світовий устрій. Зроблено акцент на тому, що картини Моругіна допомагають усвідомити себе частиною Космосу, гармонійно сприймати світ, бажання творити з любов’ю і радістю, даруючи всім світло.

Семінар в Харкові

Автор: Администратор вкл. . Опубликовано в Мероприятия

22 травня 2013 р. для студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди було проведено науково-практичний семінар «Цивілізаційний розвиток людства в історичній ретроспективі».

Виставка робіт Валерія Моругіна – «Світ через призму свідомісного розуміння».

Подорож на Тотоху

Автор: Администратор вкл. . Опубликовано в Мероприятия

6 квітня 2013 р. Учасники Всеукраїнської наукової конференції “Літературний процес: територія Гутенберга чи віртуальна реальність?” здійснили цікаву подорож до гори Тотоха, що знаходиться у селі Медвин Богуславського району Київської області. Група відвідала місто Богуслав, побувала у мальовничому куточку річки Рось.

Наступною зупинкою подорожі стало село Медвин, історія якого починається з кінця Х початку – ХІ століття. Гості познайомилися з жителями села, з його неперевершеним ландшафтом.

Найбільше вражень подорожуючі отримали, піднявшись на невелику за розмірами гору Тотоха, де для них було проведено ознайомчу бесіду про енергетичні місця світу та України (Києва, Криму); біоенергетику людини та її творчий потенціал; про епоху, яка є важливою, бо визначає майбутнє не лише кожної людини, але й планети загалом.

Під час бесіди гості познайомилися з енергетичними місцями не лише Києва і Київської області, але й Байкалу та Алтаю. До їх уваги було представлено фотознімки з цими місцями і коментарі до них.