Подорож на Тотоху

Автор: Администратор вкл. . Опубликовано в Мероприятия

6 квітня 2013 р. Учасники Всеукраїнської наукової конференції “Літературний процес: територія Гутенберга чи віртуальна реальність?” здійснили цікаву подорож до гори Тотоха, що знаходиться у селі Медвин Богуславського району Київської області. Група відвідала місто Богуслав, побувала у мальовничому куточку річки Рось.

Наступною зупинкою подорожі стало село Медвин, історія якого починається з кінця Х початку – ХІ століття. Гості познайомилися з жителями села, з його неперевершеним ландшафтом.

Найбільше вражень подорожуючі отримали, піднявшись на невелику за розмірами гору Тотоха, де для них було проведено ознайомчу бесіду про енергетичні місця світу та України (Києва, Криму); біоенергетику людини та її творчий потенціал; про епоху, яка є важливою, бо визначає майбутнє не лише кожної людини, але й планети загалом.

Під час бесіди гості познайомилися з енергетичними місцями не лише Києва і Київської області, але й Байкалу та Алтаю. До їх уваги було представлено фотознімки з цими місцями і коментарі до них.

Комментарии   

 
Вероніка
+1 #3 Вероніка 28.04.2013 11:28
Судячи з самої розповіді і відгуків - екскурсія була просто незабутньою! Оксано Олексіївно, просимо наступного разу взяти з собою і нашу групу!)
Цитировать
 
 
Олена
+1 #2 Олена 18.04.2013 09:59
Краса природи поєдналася з теплом і красою спілкування... Безмежно дякуємо Оксані Олексіївні Салаті за інтелектуальне і душевне натхнення! :-)
Цитировать
 
 
Оксана
+1 #1 Оксана 10.04.2013 14:21
Тотоха залишила незабутні враження - вона просто не відпускала зі своєї місцини... погодьтеся: виїхати з Києва під "романтичний стукіт" дощу, а за дві години приїхати у тишу, спокій, врівноваженість , у сонце за світлими хмарами, у веселковий колір під опущеними повіками та силу гори Тотохи - вона чекала нас! а я хочу ще... я хочу ще приїхати!!!!! Дякую тобі, Земле, що ще й таким способом ти наснажуєш людину! :-)
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить