Науково-практичний семінар у м.Южне

Автор: Администратор вкл. . Опубликовано в Мероприятия

4 червня 2013 р. на базі Авторської школи М. Гузика у місті Южне Одеської області для учнів та вчителів відбувся науково-практичний семінар «Еволюція світогляду сучасної людини» та виставка картин відомого херсонського художника Валерія Моругіна.

Салата Оксана, доктор історичних наук запропонувала учням та вчителям розглянути цивілізаційний розвиток людства, і в його контексті еволюцію світогляду людини, розвиток її творчого потенціалу. Важливим аспектом обговорення стало питання творчого потенціалу людства та кожної людини, зокрема, його ролі в еволюції свідомості сучасної молоді. Тема викликала багато питань, тому семінар закінчився цікавою дискусією.

У цей же день учнів та вчителів школи було запрошено відвідати виставку відомого українського художника Валерія Моругіна. Під час презентації картин було представлено особливий погляд автора на світовий устрій. Зроблено акцент на тому, що картини Моругіна допомагають усвідомити себе частиною Космосу, гармонійно сприймати світ, бажання творити з любов’ю і радістю, даруючи всім світло.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить